• Index
  •  » DKP
  •  » zajebali mi dkpy!!!!

#1 2011-01-13 09:04:56

Thranduil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 8
Punktów :   

zajebali mi dkpy!!!!

chcę się dowiedzieć za co straciłem prawie połowę dkp!? miałem ich 92 a niedawno wbijam i widzę że mam 48 na 48. nic nie kupowałem ani magiem ani drutem więc proszę mi zwrócić moje dkp które mi zajebaliście! ;]

Offline

 

#2 2011-01-13 17:21:53

Agonia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 114
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

Skargi /w imradin . Mówiłem ze z Webdkp będą problemy...


http://img441.imageshack.us/img441/4917/wowlothibloodelfpriestb.jpg
http://www.grupa-poludnie.info/images/smiles/kucaj_do_miecza.gif

Offline

 

#3 2011-01-13 21:24:05

 ant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 220
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

dokladnie podzielam zdanie macka

Offline

 

#4 2011-01-14 18:21:19

 Imradin

Użytkownik

12997368
Skąd: Sie tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 171
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

Do webdkp zostało przeniesione dkp z notek. Baza była sprawdzana dwukrotnie czy nie pomyliliśmy się z Perianem wprowadzając. Miej więc pretensje do Anta i innych którzy korzystali z qdkp. Być może miałeś jakieś dekapy na alcie, wtedy tym bardziej opierdalaj ich za to że nieogarniali przerzucania ich na maina.
A tak niezapominając o małej dygresji pragnę zapytać: Na chuj ci to dkp jak nieraidujesz?
Dodam również że webdkp działa tak jak powinno i nie ma z nim żadnych problemów. Wszystko jest na stronie jasne i klarowne, nikt nie zgłaszał mi pretensji od czasu wprowadzenia nowego systemu jakoby coś się mu nie zgadzało.


I am Jack's smirking revenge.

Offline

 

#5 2011-01-15 06:55:01

 Niedostepny

Użytkownik

3966523
Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 37
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

dkp powinno byc resetowane moim zdaniem po tygodniu nie-raidowania, jesli nie zostalo wczesnij zgloszone ze bedziesz nieobecny dluzej na raidach niz tydzien, inaczej Twoja obecnosc w gildi jest zbedna. To powinno zmotywowac ludzi, przynajmniej do zasranego raidu raz w tygodniu. (Piatki powinny byc wolne, chyba ze beda ludzie).


"Pytasz się czemu "Niedostępny" ? Spójrz jeszcze raz na nick i nie oczekuj odpowiedzi."

Offline

 

#6 2011-01-15 14:50:16

 ant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 220
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

zly poglad niektorzy ludzie maja przerwy jak np krzysiek (czesto nie moze grac bo ma tez zycie) 
To

Niedostepny napisał:

dkp powinno byc resetowane moim zdaniem po tygodniu nie-raidowania, jesli nie zostalo wczesnij zgloszone ze bedziesz nieobecny dluzej na raidach niz tydzien, inaczej Twoja obecnosc w gildi jest zbedna. To powinno zmotywowac ludzi, przynajmniej do zasranego raidu raz w tygodniu. (Piatki powinny byc wolne, chyba ze beda ludzie).

jest dobre dla ludzi ktorzy przychodza na tydzien nazbierajaj dkp ubiora sie i skoncza gre albo znajda inna guildie reset dkp byl juz jeden drugiego szybko sie nie powtorzy
może i zmotywowalo by do gry ale na krotki okres czasu

Offline

 

#7 2011-01-15 15:38:09

 Imradin

Użytkownik

12997368
Skąd: Sie tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 171
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

Co do osób raidujących wybiórczo to imo osoba będąca w danym raidzie leaderem i rozdająca loot powinna mieć zapisane w regulaminie prawo do odmowy przyznania komuś wygranego itemu jeżeli uzna że dana osoba zbyt mało raiduje.


I am Jack's smirking revenge.

Offline

 

#8 2011-01-15 16:19:06

Urgehal

Don

Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 27
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

Jak dla mnie webdkp to nie tyle dobry pomysł co konieczny. Porządek w dkp musi być, bez tego nie da się zarządzać gildią. Notki tak, też są fajne ale jak ktoś umie się bawić własnymi zabawkami. Dopóki nie będzie sensownych rang i uprawnień rozdawanych z głową nie ma co myśleć o powrocie do nich.

Zgadzam się z Niedostępnym, tak to dobry pomysł. Trochę dyscypliny w tej gildii zawsze się przyda. Ant czytaj ze zrozumieniem, nie ma to dotyczyć gildii tylko nieaktywnych osób, które pojawiają się nagle z znikąd.

Nie bronie nikomu mieć życia, róbta co chceta. Ktoś kto rajduje poświecą swój czas, a więc kupuje coś za coś. Ktoś kto nie rajduje nic nie wydaje, przez co niedorzecznym jest to aby brał coś za co nie chce płacić.

Offline

 

#9 2011-01-15 20:00:20

Thranduil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

Może nie raiduję bo nie mogę albo mam też inne sprawy!? To nie znaczy że mam mieć resetowane dkp za to od razu. Mówicie o resetach a już widzę jak byście tak gadali o tym w podobnej sytuacji jak ja... Nie chce nikomu nic wypominać ale Urge odkąd wziąłeś ringa z vashj nie widziałem Cię na raidach bardzo długo i nie tylko Ciebie a był okres kiedy byłem codziennie na każdym raidzie. Wróciliście do gry po reaktywacji. W między czasie wiele osób wychodziło sobie z gildii, wracało i tak w kółko, przy tym ubierali sobie altów m.in. u nas. Ja odkąd dołączyłem do GF ani razu ich nie opuściłem i jestem prawie od założenia, wiec chyba mogę mieć coś do powiedzenia i upomnieć się o swoje. Przyznaje że ostatnio nie biorę udziału w raidach ale nie jest to spowodowane tym że nie chce mi się pomóc czy wgl nie mam ochoty-> gdybym mógł to bym grał. A jeśli chodzi o dkp i alta to byłem na raidzie altem ale leader mówił że ma zapisane żeby dać na maina, poza tym nic nie kupowałem.

Offline

 

#10 2011-01-15 23:13:31

Urgehal

Don

Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 27
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

Od wzięcia ringa akurat miałem resetowane dkp. Nie zgodziłem się także na przywrócenie starych z palka chociaż mi proponowano. To jest kolego tylko ogólna propozycja jako dygresja w temacie (jak nie zauważyłeś). JEŚLI stała by się prawem obowiązującym to właśnie dostałbym CHĘTNIE po dkp jeśli poprawiło by to gówniane ogarnięcie gildii. Inne sprawy to żadna wymówka, z punktu widzenia gildii, nikogo to nie interesuje co kto robi poza grą. Widzisz jak ja nie rajduje to świadomie dokonuje wyboru między jednym a drugim, coś kosztem czegoś. Jeśli nie rajdujesz to nie fair jest żebyś się ubierał nie poświęcając tego czasu, który poświęcają inni. Takie jest moje zdanie i zgadzam się z Niedostępnym. Ja tu zabieram głos odnośnie teoretycznego zarządzania gildią w sensie ogólnym.

O ile dobrze zrozumiałem to Imradin wziął dkp z NOTEK. Jeśli nie miałeś tego wpisanego w notkę z quick dkp to i nie masz na web dkp. Musiałbyś wyjaśnić sprawę z ówczesnym obecnie nieaktywnym kierownictwem. Na web dkp (obecnie) można sobie sprawdzić, o ile mi wiadomo, historie swoich transakcji z dkp to i quick powinno mieć jakąś bazę. Swojego trzeba pilnować i reagować za wczasu. Skoro wszystkim się zgadzało to mało prawdopodobne jest żeby nagle wpisano Ci liczbę o polowe mniejszą, a więc musiało to być wcześniej. Btw może te dkp brakujące są dalej na drucie, jeśli był w gildii to też na web powinien zostać przeniesiony.

Ostatnio edytowany przez Urgehal (2011-01-15 23:24:33)

Offline

 

#11 2011-01-16 11:08:13

Thranduil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

To że ktoś nie może grać nie znaczy że ma zaraz mieć wszystko na zero, są też inne i ważniejsze czasem sprawy niż gra albo powody przez które nie można grać. Ale dobra już jest wszystko wyjaśnione;] koniec tematu i "kłótni"

Offline

 

#12 2011-01-19 10:49:22

 Niedostepny

Użytkownik

3966523
Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 37
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

Thranduil, Po to jest forum i odpowiednie działy aby można było zgłosić ewentualne problemy z wchodzeniem na wow'a. Forum to nie byle gówno, tutaj się także komunikujemy poza grą jeżeli chcemy sobie przekazać ważne informację, albo zwyczajnie pogadać na luzie.

Zawsze możesz napisać na forum że w ostatnim czasie masz mało czasu na raidowanie i to będzie uwzględnione zapewne. Napisanie jednego posta nic nie kosztuje


"Pytasz się czemu "Niedostępny" ? Spójrz jeszcze raz na nick i nie oczekuj odpowiedzi."

Offline

 

#13 2011-02-04 16:07:39

quben

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-20
Posty: 75
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

z DKP jest jeden wielki burdel , sa nieodejmowane po licytacjach , naliczane kilkukrotnie jednej osobie lub wcale . Jesli nie chcemy miec syfu w niedalekiej przyszlosci . NIECH KTOS Z TYM WKONCU COS ZROBI !!! SYF SYF SYF


NP : Nefar odszedl od nas kiedys , wrocil OK . Ale czemu ma DKP ?! Gdyby mnie przelicytowal WKURW**** bym sie maksymalnie .

Ostatnio edytowany przez quben (2011-02-04 16:11:08)


http://wowsign.gamestool.net/1280174137.png

Offline

 

#14 2011-02-05 11:29:03

 ant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 220
Punktów :   

Re: zajebali mi dkpy!!!!

po więcej informacji zapraszam do nowego działu
http://www.goodfellas.pun.pl/viewforum.php?id=15
problem w fazie dyskusji chodź na chwile obecna wypowiedziało się 7 osób
zamykam

Offline

 
  • Index
  •  » DKP
  •  » zajebali mi dkpy!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://sperli.pl/en/