• Index
  •  » DKP
  •  » WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

#1 2011-02-05 02:08:22

 ant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 220
Punktów :   

WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

Zacznę od tego że nie lubię się rozpisywać i chcę ująć to krótko
w DKP jest burdel !
Nie może być tak że DKP jest zależne od jednej osoby ale też nie może być tak że każdy ma dostęp lub osoby nie ustalone przez OFICERKE dodają dkp inaczej istna samowolka.
Więc od dziś zarządzam i poddaje do dyskusji  Range Raid Leader ( nazwa guildyjna Boss) oraz podaje moje typy na Raid Leadera.
Theslowek, Nogeth, lista może się powiększyć.
Proszę podawać swoje typy.

Offline

 

#2 2011-02-05 12:19:03

 kukuś

Użytkownik

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

Ciesze sie bardzo, że powoli robią z tym porządek. Dobrze gdybym jeszcze wiedzial jaka jest roznica miedzy tymi addonami bym mógł z pełną świadomościa zagłosować, który według mnie jest najbardziej odpowiedni, czytelny oraz sprawiedliwy dla wszystkich(dlatego oddam na chwilę obecną pusty głos).
Co do głosów na RaidLeaderów popieram kandydaturę zaproponowaną przez Anta i jestem na  "TAK".

PS"i jeszcze jedna sprawa co do farmienia dkpow. Po co sie bierze osoby na stby, które nic nie wniosą do raidu, ponieważ nie mają odpowiedniego eq(jest oczywiście pare wyjątków co super sobie radzą i są b przydatni ), lub nie znają taktyki oraz ida off. "?

Offline

 

#3 2011-02-05 14:05:18

 radzioq

Użytkownik

1799545
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

ja proponuje na RaidLeaderów :ant  Theslowek , zyd. A co do systemu dkp jestem za webDKP ponieważ można tam sprawdzić  co?gdzie?za ile dkapow poszedł dany item.
A i proponowałbym założyć  na nowo te webDKP bo z tego co słyszałem maja do nich dostęp ludzie po za gildii (imradin  o innych nie wiem)

Ostatnio edytowany przez radzioq (2011-02-05 14:08:26)

Offline

 

#4 2011-02-05 14:07:25

 ant

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 220
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

różnica pomiędzy web dkp i quick dkp jest taka że w quick dkp all jest w notkach i oficera na pw w webdkp all jest na stronie :>
od dzis możliwosc edytowania oficer note maja 2 rangi GM i RAID LEADEr (boss)

Offline

 

#5 2011-02-05 14:35:23

 Ikens

Użytkownik

Skąd: z Piekiełka
Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

Ogolnie to jestem za quick dkp, zawsze mozna sprawdzic jak sie jest w grze a nie wchodzic na jakas strone. Poza tym jak widzialem jak to wygladalo z WEBdkp to az serce bolalo. Pewnie pare osob podzieli moje zdanie, sami w ppp uzywalismy webdkp i nie podoba mi sie ten addon, a odkad po raz pierwszy zobaczylem dkpy w notkach odrazu mi sie to spodobalo w sumie nie wiem czy jest trudniejszy od WEB w obsludze ale i tak stawiam na quick
Może nie znam wszystkich tak jak człakowie starego gf ale moj głos idzie na

Siexe

Offline

 

#6 2011-02-05 15:52:20

 radzioq

Użytkownik

1799545
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 19
Punktów :   
WWW

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

w webDKp tez możesz sprawić kto ile masz dkp nie wchodząc na stronce komenda np !list mage  dkp magow co sa na raidzie

Offline

 

#7 2011-02-05 15:58:17

 Ikens

Użytkownik

Skąd: z Piekiełka
Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

wiesz ja nie jestem przekonany do tego addonu... dlatego mowie ze wolalbym quick dkp ale to i tak zdanie 3 osob tu nic nie da, musi wiecej osob przyjsc i sie wypowiedziec a potem oficerka zadecyduje

Ostatnio edytowany przez Ikens (2011-02-05 16:03:18)

Offline

 

#8 2011-02-05 16:58:54

 kukuś

Użytkownik

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

W takim razie jestem za tym by wszystko bylo do wgladu jawne na stronie(kto ma, ile i za co).Bynajmniej mozna sledzic cała historie dkpowania:)

Offline

 

#9 2011-02-05 18:16:06

Nogeth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

Kwestia tego czy burdel jest spowodowany zjebanym w obsludze addonem czy tym ze zbyt wiele osob ma do tego dostep(niekoniecznie uprawnionych).

Jesli to pierwsze to jestem za quickdkp, jesli to drugie...

Co do mojej kandydatury to powiem tak... dzieki wielkie Ant ale wolabym nie. Rozumiem ze chodzi tylko o t5 ale znajomosc taktyk to nie wszystko.

Przede wszystkim to mumble(tak wiem, da sie bez tego, ale moze w DD). Dwa ze poprostu sie na tym nie znam. Chcesz zebym byl classliderem, nie ma problemu. Ale prowadzenie raidu wymaga jednak ogarniecia nie tylko z mojego dotychczasowego poziomu, czyli heala.

Nie zrozum mnie zle, te zmiany, czyli m in wybranie scislej oficerki z dostepem do dkp to bardzo dobry pomysl.

Wystarczylyby 3 osoby, nie ma komu dodac dkp, screen -> forum.

A osobami tymi powinni zostac: Ant, Slowek, Siex.

Kazdy:

- godny zaufania
- czesto online
- probowal cos zbierac/prowadzic
- mumble
- oprocz Anta ;p nie bedzie sie pierdolic z -dkp ktore w koncu powinny pojsc w ruch

//Edit:

Pomijam np Zyda, Garlasa czy Dzikiego bo ich albo nie ma albo maja zbyt luzne podejscie, czyt. nie zalezy im. I nie chce tu nikogo obrazic, z reszta, sami wiecie ocb.

Ostatnio edytowany przez Nogeth (2011-02-05 18:25:32)

Offline

 

#10 2011-02-05 18:18:05

Certhonis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 30
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

Webdkp.

Kwestia ogarniecia go przez PARE osob (~~4 RL) i jest zajebisty.

Offline

 

#11 2011-02-06 00:26:40

quben

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-20
Posty: 75
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

webdkp quick wszystko jedno

co do osoby zajmujacej sie dkp - Imradin , wiem wiem nie ma go juz . Najlepiej jesli sam siektos zglosi i wtedy sie zastanowimy


http://wowsign.gamestool.net/1280174137.png

Offline

 

#12 2011-02-09 12:29:39

Espucio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

Który addon? Mi to zwisa i powiewa, wygodnie ma być dla tych, którzy zajmują się dkp i niech oni sobie wybiorą.
Tylko niech to zrobią szybko, bo aktualnie na tej stronce jest taki syf, że głowa boli!
Jakim cudem jestem tam wpisany jak mój alt, którym nigdy w GF na raidzie nie byłem? Ba! On nawet w tej gildi nie jest...

Offline

 

#13 2011-02-13 14:17:38

 Leszek

Użytkownik

3713118
Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 28
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

Certhonis napisał:

Webdkp.

Kwestia ogarniecia go przez PARE osob (~~4 RL) i jest zajebisty.

hahaha tak go ogarneło te 4 osoby (w ilosci osób wlasnie problem) że kazdemu dkpów brakuje i sie syf robi ,do webdkp musi być jedna osoba jak nic a u nas to niewykonalne wiec wrócmy do quick dkp po prostu.


http://img255.imageshack.us/img255/7840/31161412y0v65xnc.gif

Offline

 

#14 2011-02-13 14:42:50

Certhonis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 30
Punktów :   

Re: WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

w innych gildiach jakos kazdy oficer ma addon i nie ma problemu, bo sobie synchronizuja, u nas wlasine synchronizacji brakuje.

Offline

 
  • Index
  •  » DKP
  •  » WYBORY DKP - Wypowiedz każdego z członków g obowiązkowa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goodfellas.pun.pl